Hançer Elyaf'a Hosgeldiniz

Biz Kimiz

1998 yılında kurulan ve bugün tekstil sektöründe ve geri dönüşümde 26 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Hançer Elyaf, ulusal ve uluslararası pazarlarda faaliyet gösteren Türkiye'nin önemli sanayi şirketleri arasında yer almaktadır. Kurulduğu günden bu yana kalite anlayışını tüm üretim sürecine yansıtan Hançer Elyaf, stratejik hedeflerini gerçekleştirmek için modern bir yönetim felsefesi ile hep daha iyiye ulaşmayı amaçlamaktadır. Sağlıklı yaşamı en önemli değer olarak benimseyen Hançer Elyaf, sürdürülebilir üretim ilkesinden yola çıkarak, geri dönüştürülmüş pamuk elyafından doğa dostu iplik üretimine geçmiştir.

Yönetim anlayışını "insana saygı" olarak tanımlayan Hançer Elyaf, çalışanlarının kişisel yeteneklerini en üst seviyeye çıkarmak ve müşterilerine üretimden satış sonrası hizmet sürecine kadar her aşamada en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Hançer Elyaf, 2013 yılında yapımı tamamlanarak üretime başlayan örme fabrikasıyla birlikte İstanbul'da başlayan yolculuğuna, bugün dünyanın birçok ülkesinde devam etmektedir.
VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz

Tekstil sektöründe öncü bir marka olmayı hedefleyen vizyonumuz, sürdürülebilirliği temel alarak, yaratıcı tasarımlar ve yüksek kaliteli ürünlerle müşterilerimizin beklentilerini aşan bir deneyim sunmak ve sektöre yön veren inovatif çözümlerle geleceğin modasını belirlemektir.

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimizin taleplerine öncelik vererek, çevresel etkiyi en aza indirerek üretim yapmak, sürdürülebilir malzemeler kullanmak ve adil ticaret ilkelerini benimsemektir. Aynı zamanda, işbirliği ve ekip ruhu içinde çalışanlarımızın potansiyelini en üst düzeye çıkarmak, onları sürekli gelişime teşvik etmek ve güçlü bir iş ahlakını benimsemektir. Bu sayede, sektörde liderliğimizi sürdürerek topluma ve çevreye değer katmayı amaçlıyoruz.

Mali Performansımızda %15 Büyüme

Geçtiğimiz mali yıl içinde sağlam bir performans sergileyerek %15 büyüme elde ettik.

Yıllık Gelir
15%
Kâr Marjı
12%
Yatırım Getirisi
20%